Altan: "İsraf Sona Erecek Bereket Gelecek"

Ramazan Altan, müdür ve şeflerin makam araçlarının alınacağını, personellerin evlerine servisle gideceğini açıkladı.

 
Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan Aday Adayı Ramazan Altan, hız kesmeden projelerini kamuoyuna duyurmaya devam ediyor. 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde belediye başkanlığına hazırlanan Altan, bir yandan siyasi çalışmalarını sürdürürken bir yandan da projelerini açıklamaya devam ediyor. 
 
Makam Arabalarının Kiraları Orta Limitte Olacak
 
Sultangazi belediyesinin makam arabalarında kiralamanın orta limitte yapılacağını açıklayan Altan, örnek olarak başkanlık makam arabasının aylık kirasının 13 bin TL´yi geçmeyeceğini belirtti. Tercihen dost ülkelerden ya da ülkemizde daha çok montajı yapılan yerli araçların yapılacağını açıkladı. Mesai saatlerinde ilgililerin araç ihtiyaçları, oluşturulacak ortak araç havuzundan karşılanarak gereksiz ödemeler önlenmiş olacağını belirtti. 
 
 
Elde Edilen Gelirler Sosyal ve Kültürel Gelişim için Harcanacak
 
Ramazan Altan, müdür ve şeflerin makam araçlarının alınacağını, personellerin evlerine servisle gideceğini açıkladı. Mesai saatlerinde ise ilgililerin araç ihtiyaçlarının oluşturulacak ortak araç havuzundan karşılanacağını belirtti. Benzeri israfı engelleme uygulamaların bütün birimlerde hayata geçeceğini söyleyen Ramazan Altan, buralardan elde edilecek gelirlerin şehrin sosyal ve kültürel gelişmesine  harcanacağını açıkladı.