ALTAN Projeleriyle Göz Dolduruyor

Belediye Başkanı Aday Adayı olan Ramazan Altan,projelerini ard arda sıralıyor

 

31 Mart 2019´da yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri´nde belediye başkanlığına hazırlanan Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan Aday Adayı Ramazan Altan, bir yandan siyasi çalışmalarına devam ederken diğer yandan da halkın sorunlarına yönelik çözüm projelerini anlatmaya devam ediyor.

25 YILLIK BİRİKİM
Yaklaşık 25 yıldır ilçede görev aldığı çeşitli kurumlarda halkın sorunlarını çözmek için gayret eden Altan, özelikle aşırı yağışlı havalarda sel baskını sonucu zarar gören halkın sorunlarını çözmek için Su Emen Asfalt projesini ilçeye getirmeye hazırlanıyor.

SU EMEN ASFALT SULTANGAZİ´DE
Su Emen Asfalt´ın Hollanda´da başarılı bir şekilde hayata geçtiğini söyleyen Altan, aynı şekilde ki Su Emen Asfalt´ın Türkiye´nin çeşitli bölgelerinde de uygulandığını belirtti.

9 MAHALLE SEL´DEN KURTULACAK 
Göreve geldiklerinde aynı sistemi Sultangazi´de sel baskını yaşayan evlerin bulunduğu sokaklarda uygulayacaklarını ifade eden Altan, bu asfaltı ilk olarak İsmetpaşa, Sultançiftliği, 50.Yıl, Esentepe, Yayla, Cebeci Köyü, Habipler, Zübeyde ve Gazi Mahalleleri´nde uygulayacaklarını kaydetti.

SEL BASKINI TARİH OLACAK 
Asfaltın en büyük özelliklerinden birinin tutkal olması, hızlıca yapılan işlem süreci içinde sünger vazifesi görme özelliği taşıması olduğunu söyleyen Altan, aşırı yağışta yağan yağmurları sünger içinden süzülerek direk eve değil, asfaltın altında ki toprakla buluşacağını ve bu sayede yağan yağmur suyunun evlere akmasının engelleneceğini ifade etti.