Altan,Amatör Takımlara Kent Ormanı´nda Tesis Yapacağız

Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan Aday Adayı Altan, Kent Ormanlarında Amatör Spor Kulüplerine Sosyal Tesis yapacaklarını söyledi

Altan: "Spor Kulüplerine Kent Ormanlarında Sosyal Tesis"
 
Ramazan Altan projelerini anlatmaya devam ediyor.
 
31 Mart 2019´da yapılacak olan Mahalli İdareler seçimlerinde belediye başkanlığına hazırlanan Ak parti Sultangazi Belediye Başkan Aday Adayı Ramazan Altan, siyasi çalışmalarını sürdürürken, bir yandan da ilçedeki spor faaliyetlerinin güç kazanması için yapacağı projeleri anlatmaya devam ediyor. 
 
Kent Ormanlarında Spor Kulüpleri için Sosyal Tesisler İnşa Edilecek
 
Sultangazi ilçesindeki amatör spor kulüplerinin ekonomik olarak rahatlamasına katkı sağlamak isteyen Altan; nitelikli milli ve manevi değerlerle donatılmış gençler yetiştirilmesi için kent ormanlarının farklı alanlarında sosyal tesislerin inşa edileceğini haber verdi. Kent ormanlarında inşa edilecek spor tesislerinden hem sporcular hem de halk istifade etmiş olacak. 
 
Sosyal Tesisin Gelirlerinden Spor Kulüpleri İstifade Edecek
 
Ramazan Altan; "Kent ormanlarında inşa edilecek olan sosyal tesislerinin geliri, amatör spor kulüplerinin istifadesine sunulacak" açıklamasını yaptı. Amatör spor kulüplerinin ekonomik olarak rahatlamasına projelerinde öncelik veren Altan, kent ormanlarında yapılacak sosyal tesislerin halkın güzel vakit geçireceği bol oksijenli bir ortam olacağına da dikkat çekti. Böylelikle hem amatör spor kulüpleri maddi gelir elde etmiş olacak hem de Sultangazi halkı kent ormanlarındaki sosyal tesislerde hoşça vakit geçirmiş olacak.