Amatör Kulüpler Birliği Engellilerin Yanında

Gaziosmanpaşa Amatör Kulupler Birliği 3 Aralık Dünya Engelliler gününü kutladı.

Gaziosmanpaşa Amatör Kulüpler Birliği, 3.Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle bir dizi etkinlik düzenledi.
?

Gaziosmanpaşa Amatör Kulüpler birliği, 3.Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Gaziosmanpaşa belediyesi yüzme havuzu ve spor kompleksin´de ?Engelleri Birlikte Aşıyoruz´ sloganıyla bir dizi etkinlik düzenledi.

?

Etkinliğe katılarak engelli sporcularla yakından ilgilenen kulüpler birliği başkanıMurat Yılmazer ve yönetimi, Özel sporcularla yakindan ilgilenerek sporcularla hos sohbetler ettiler.

Gop.Amatör Kulüpler birliği baskanı
Murat Yımazer günün anlamına özel olarak yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı.

YILMAZER:
?Engelli kardeşlerimizin sıkıntılarını anlamanın yolu samimi bir empati kurmaktan geçiyor. Engelli olmak kolay değil. Ancak bizler Gaziosmanpaşa´da Belediye başkanimızHasan Tahsin Usta?ın desteğiyle yaptığımız çalışmalarla ve hayata geçirdiğimiz projelerle engelli sporcu kardeşlerimizin hayatını kolaylaştırmaya gayret gösteriyoruz. Çünkü hepimiz birer engelli adayıyız. Ne olursak olalım, ama lütfen hayatın hiçbir anında engellilerimize engel olmayalım? şeklinde konuştu.

?Programa İlçe Spor müdürüNaci Usta, gop kulüpler birliği başkanıMurat Yılmazer, ikinci başkanŞenyurt Topal, Çayırgüçüspor başkanı kulüpler birliği yönetim kurulu üyesiErol Şişli, Kulüpler birliği üyesiYakup İnce ve Amatör kulüpler birliği Basın ve Halkla ilişkiler sorumlusuAli Rıza Subaşı ile çok sayıda engelli sporcular.

?Program sonrası Badminton Engelli sporcuları Faruk Keskin, Fatih Yaslı,
İskender Keskin 
Amatör Kulüpler birliği olarak birer çicek takdim edildi.

?
?