Amatör Kulüpler Sezon Öncesi İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

Gaziosmanpaşa Amatör Kulüpler Birliği 2019 - 2020 Futbol Sezonu öncesi ilk toplantısını gerçekleştirdi.

 

Gaziosmanpaşa amatör kulüpler birliği 2019 - 2020 yeni futbol sezonu öncesi  kulüplerin istek ve taleplerini dinlemek üzere Amatör Kulüpler Birliği Başkanı Murat Yılmazer başkanlığında kulüp başkanlarının katılımiyla Gaziosmanpaşa Sedat Balkanlı tesislerinde ilk toplantısını yaptı

Toplantıya 24 spor kulüp başkanlarının katıldığı toplantı  Kulüplerbirliği Başkanı Murat YILMAZER´in açılış konuşması ile başladı.Herkese hayırlı bir sezon dileyen Yılmazer daha sonra tek tek spor kulüpleri başkanlarını dinliyerek istek ve taleplerini aldı.
Yeni sezon öncesi kulüplerin önde gelen istekleri külüplerin idman yapacakları saha ve resmi maclar hangi sahalarda ve nasıl programlar çerçevesinde idmanları yapıcakları konusunda başkan murat yılmazer´den desteklerini istediler.

/resimler/2019-7/4/1024523427854.jpg

BİR AN ÖNCE SPOR TESİSLERİ BİTMELİ

Geçtiğimiz haftalarda Yıldıztabyaspor kulübününde stadı kentsel dönüşüm sebebiyle yıkılmasıyla ve kulüplerin resmi mac yapacakları idman yapacakları sahalarda eksilmiş oldu. Tüm kulüp başkanlarının tek isteği Gaziosmanpaşa ilçesinde bir an önce kentsel dönüşümün tamamlanıp spor tesislerinin hizmete açılması. Kulüp temsilcileri Gaziosmanpaşa Stadı ve yeni yapılacak olan stadlarla ve yenilecek olan sahalarla Gaziosmanpaşa ilçemizde İstanbul ve Türkiye´de ilçemizi en iyi şekilde temsil edicekleri sözünü verdiler.

Gaziosmanpaşa Amatör Kulüpler birliği başkanı Murat Yılmazer kapanış konuşmasında ´kulüp başkanlarımızın kulüplerimizin sıkıntılarını en iyi bilen birisi olarak notlarımızı aldık inşallah bir tablo şekillendirip kulüplerimize en iyi şekilde nasıl destek olabiliriz diye yönetim kurulu arkadaşlarımızla toplanıp çalışmalarımızı gercekleştireceğiz´ dedi.

 Yılmazer sözlerine son verirken bizleri tesislerinde misafir ederek ağırlayan Gaziosmanpaşaspor kulübü başkanı Ömer Güler başkanımıza teşekkür ederim dedi

SPOR SEVERLERE 10 TEMMUZ ÇAĞRISI

Yılmazer toplantıda turnuva için duyuru ve davet yaptı.Yılmazer , Sedat Balkanlı tesislerinde devam eden  Merhum Milli sporcumuz Sedat Balkanlı turnuvası 10 Temmuz saat 17 Final müsabakası ve Yıldızlar karma gösteri macı olucaktır.Başkanlarımızı ve tüm Futbol sever dostlarımızı bu anlamlı günde hep birlikte olmamızı temenli ediyor toplantımıza iştiraklerinizden dolayı teşekkür edeyorum´ dedi.

/resimler/2019-7/4/1025204209450.jpg