Sultangazi´nin Sorunlarını Masaya Yatırdılar

Sultangazi Belediyesi Meclis Üyesi Recep Tilki, kısa bir zaman önce İçişleri Bakanlığı´na atanan Süleyman Soylu´ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

AK Parti Sultangazi Belediyesi Meclis Üyesi Recep Tilki, kısa bir zaman önce İçişleri Bakanlığı´na atanan Süleyman Soylu´ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Çok sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette Bakan Soylu´ya yeni görevinde başarılar dileyen Meclis Üyesi Tilki, görüşmede Sultangazi´nin çeşitli sorunlarını ve çözüm önerilerini İçişleri Bakanı Süleyman Soylu´ya aktardı.

/resimler/2016-9/21/0133492305770.jpg

 

BAKAN SOYLU´YA TEŞEKKÜR ETTİ
Trabzon´da bir program öncesi gerçekleşen görüşme yaklaşık yarım saat sürdü. Ziyaretin ardından Bakan Soylu´ya gösterdiği misafirperverlikten dolayı çok teşekkür ettiğini söyleyen belediye meclis üyesi Recep Tilki, çalışmalarında Süleyman Soylu´ya başarılar diledi. 

´SORUMLULUĞUMUZ BİR KAT DAHA ARTTI´
Görüşmede Bakan Soylu´nun Tilki´nin ziyaretinden dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade ettiği konuşmasında, 15 Temmuz darbe girişimine karşı milletin hayatını ortaya koyarak hainlere dur dediğine dikkat çekerek, halkın kendilerine çok büyük bir sorumluluk yüklediğini kaydetti.  

?SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ´
Türkiye´nin çok kritik bir süreçten geçtiğini ifade eden Soylu, bu süreci atlatmak için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini söyledi. Başta Gaziosmanpaşa ve Sultangazi olmak üzere aziz İstanbul´un sorunlarını çok yakından bildiklerini belirten Soylu, halka hizmet için gece gündüz demeden çalışan Ak kadroların bu sorunları da en kısa sürede çözmek için ellerinden gelen bütün imkanları seferber edeceklerini sözlerine ekledi
www.marmarahaber..net