Başkan Usta, 14 Şubat´ta Evlenen Çiftlerin Mutluluklarına Ortak Oldu

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla genç çiftlerin nikahlarını kıyarak mutluluklarına ortak oldu.

 

14 Şubat Sevgililer Günü özellikle evlenecek çiftler için özel bir anlam ifade ediyor. Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta da, çiftlerin mutluluklarına ortak olarak bu özel günde nikahlarını kıydı. Esin Demir-Mehmet Nuri Şahin, Yasemin Altıntaş-Selami Epturan ve Nurşen Kolivar-Ömer Ak çiftlerinin nikahını kıyan Başkan Usta´nın esprili yaklaşımı keyifli anların yaşanmasını sağladı. 14 Şubat´ın Sevgililer Günü olduğunu ancak kendisinin her günü Sevgililer Günü kabul ettiğini ifade eden Başkan Usta, nikahı kıyılan çiftlere ?İnşallah her zaman böyle mutlu ve sizi sevenlerle birlikte olursunuz. Ülkesine, vatanına, milletine sahip çocuklarınız olur? diyerek temennilerini de iletti.

Çiftlerin karşılıklı olarak birbirlerine ?Evet´ demesi üzerine referanduma atıf yapan Başkan Usta, ?Sizlere bol ?Evet´li yıllar diliyorum. Umarım referandumda da herkes ?Evet´ der? dedi. 

/resimler/2017-2/14/1242498369024.jpg