Eyüpsultan´da Gece Korkutan Yangın

Gece saatlerinde Eyüpsultan´dan son dakika haber geldi.

 

Gece saat 01.15 sularında 4 katlı bir binanın çatısından dumanlar gelmeye başladı. Binadan yükselen dumanı gören Yeşilpınar Merkez Cami imamı önce itfaiye ekiplerine haber verdikten sonra cami minaresinden anons geçerek vatandaşları uyardı. İmamın yaptığı anonsla uyanan vatandaşlar sokağa fırladı ve büyük bir korku yaşandı. Son dakika gelen bilgilere göre yangına anında müdahale edilerek söndürüldü.

Eyüpsultan´da gece saatlerinde 4 katlı bir binanın çatısı yandı. Alevleri gören imam önce itfaiye ekiplerine haber verdi sonra da camiyi açıp anons yaparak vatandaşları uyardı. İtfaiye ekiplerinin zamanında müdahalesiyle yangın büyümeden söndürüldü.

Yeşilpınar Mahallesi Çay Sokak üzerinde bulunan 4 katlı bir binanın çatısında gece saat 01.15 sıralarında yangın çıktı.

Çatıdan dumanların yükseldiğini gören Yeşilpınar Merkez Cami imamı Hüseyin Özdemir, önce itfaiye ekiplerine haber verdi,sonra da camiyi açarak anons yapıp vatandaşları uyandırdı. İmamın anonsuyla uyanan bina sakinleri kendilerini dışarı attı.

Olay yerine gelen itfaiye ekipleri de alev alev yanan binanın çatısına müdahale etti. Bu sırada polis ekipleri çevrede önlem alırken, sağlık görevlilerinin ise olay yerinde hazır bekledi.

Olay yerine sevk edilen İGDAŞ ekipleri de herhangi bir olumsuzluğa karşı gazı kesti.