Gaziosmanpaşa Kaymakamı Yeni Mahalle´yi Dinledi

Gaziosmanpaşa Kaymakamı Numan Hatipoğlu,Gaziosmanpaşa Yenimahalle de vatandaşları dinledi.

 

Gaziosmanpaşa´nın çiçeği burnunda kaymakamı Numan Hatipoğlu ,mahallelerde düzenlenen toplantılarda bire bir halkla iç içe görüşmeler yapıp ,istişarelerde bulunuyor.

Mahalle toplantılarının dördüncüsü bu hafta Dumlupınar Ortaokulunda Yeni Mahallehalkı ile yapıldı.

/resimler/2018-12/28/1151457126627.jpg

İlçe Kaymakamı Numan Hatipoğlu koordinatörlüğünde Dumlupınar Ortaokulunda yapılan halk toplantısında mahalle sakinlerinin katılımcılara yönelttikleri sorular büyük bir titizlikle dinlenirken, yetkililer de soruları anında cevapladılar. Halk buluşmasında sosyal yardımlar, güvenlik ve asayiş, sağlık hizmetleri, kentsel dönüşüm ve diğer konular konuşuldu.

Gaziosmanpaşa Kaymakamı Numan Hatipoğlu vatandaşları tek tek dinleyerek aldığı notlarla hep sorulara ve taleplere cevap verdi

/resimler/2018-12/28/1151255094991.jpg

Halka hitap eden Hatipoğlu şunları söyledi:

AMACIMIZ İLÇEMİZE EN İYİ HİZMETİ YAPMAK

´Öncelikle sözlerime başlamadan önce bizler için gece gündüz demeden güvenliğimiz için çalışan Emniyet teşkilatımıza ilçe emniyet müdürümüz Kenan Şaban Süzgün ve ekibine teşekkür Ederiz.Gaziosmanpaşa ilçesine göreve geldiğim günden beri ilk iş olarak vatandaşlarımızla birlikte mahallelerimizin sorunlarını bire bir dinlemek ve onlarla birlikte her zaman olduğu gibi bu günde hasbihal etmek istedim. Şu ana kadar dört mahallemizle birlikte olduk inşallah bu sayı her gecen gün çoğalıcaktır.Kıymetli Yenimahalle sakinleri sıkıntılarınızı ve çözüm önerilerinizi almak üzere kurum müdürlerimizle birlikte sizlerleyiz.hep birlikte Gaziosmanpaşa için Yenimahalle için emin olun elimizden gelenin en iyisini yapmanın gayreti içindeyiz.

Değerli dostlar sizlere bir konuda ozellikle değinmek isterim ki bu konu sadece ilçemizi değil tüm Türkiye´nin en önemli konularından ve yarasından birisiydi. Uyuşturucuyla mucadelede Gaziosmanpaşa ilçemizde inanın çok büyük yol kat edildi. Gaziosmanpaşa ilçesinin tamaminda başarılı olmuştur.Bu bizim için en önemli sorunlarımizdan birisiydi diyerek sözlerine son verdi.

Programa: Gaziosmanpaşa Kaymakamı Numan Hatipoğlu´nun yanı sıra kurum müdürlerinden Gaziosmanpaşa ilçe Emniyet müdürü : Kenan Şaban Süzgün ? Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma Vakıf müdürü: Cihan Küçük? İlçe Milli Eğitim Müdürü : Mehmet Usta ? Kaymakam yazı işleri müdürü : İsmet Doğan ? Kentsel Dönüşüm müdürü : Mustafa Başaran ? Yeni Mahalle Muhtarı Ahmet Çarkçı ? Sakarya İlk Öğretim okulu müdürü : Müslüm Yıldız ? Dumlupınar orta okulu müdürü: İlkay Gül ve çok sayıda Yeni Mahalle ikamet eden Vatandaşlar katıldı.

Program sonunda okul çıkışında kaymakam Numan Hatipoğlu öğrencilerle sohbet ederek öğrencilerin isteğini kırmadı ve öğrencilerle resimler çektirdi.kaymakama öğrencilerden ve velilerden ilgi görülmeye değerdi.