Gaziosmanpaşa´da Pirdal Farkı

Ak Parti Gaziosmanpaşa´nın önceki dönem ilçe başkanı olan Şahin Pirdal Belediye Başkanlığına talip oldu.

 

Ak Parti Gaziosmanpaşa Eski İlçe Başkanı Av. Şahin Pirdal,kalabalık bir grupla 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Yerel Yönetimler Seçimlerinde resmen Ak Partiden Belediye Başkan Aday Adayı oldu.Büyük bir heyecanla karşılanan Şahin´i başvurusu esnasında sevenleri yalnız bırakmadı.

PIRDAL´DAN GÜÇ GÖSTERİSİ

Belediye Başkanlığı Aday Adaylık başvuru formunu kalabalık bir gurupla birlikte gerçekleştiren Şahin Pirdal´ın müracaat formunu İlçe Başkanı Serkan Acar kendi elleriyle aldı.

ŞAHİN, ´SORUNLARI ÇÖZMEYE TALİBİZ´

Müracaat alındı belgesini başkan Acar´ın elinden alan Pirdal, gösterdikleri yakın ilgiden dolayı Acar ve ekibine teşekkür etti. Gaziosmanpaşa´nın farklı mahallelerinde oturan ve kendisini desteklemeye gelen herkese yürekten teşekkür ettiğini kaydeden Pirdal, hedefimiz yapılan hizmetlere yeni halkalar eklemektir.diye konuştu.

GAZİOSMANPAŞA BENIM EVİM

4.5 yıl ilçeye hizmet etmiş biri olarak Gaziosmanpaşa´nın her noktasını çok iyi bildiğimi söyleyen Pirdal ,kendisine görev verilmesi halinde halkın beklentilerini en kisa sürede tamamlayacak bilgi ve doanıma sahip olduklarıni ifade ederek sıradışı projelerle Gaziosmanpaşa´nın marka değerini yükselteceklerini kaydetti

/resimler/2018-11/14/2037418375937.jpg