Gaziosmanpaşa´da Yeşim Salkım Rüzgarı Esti

Gaziosmanpaşa Belediyesi´nden Öğretmenler Gününe Özel Yeşim Salkım Konseri

 

Gaziosmanpaşa Belediyesi, bilgiyi sevgiyle paylaşan öğretmenlere özel Yeşim Salkım konseri düzenledi. Programa katılan öğretmenler bu özel günde doyasıya eğlendi. 

/resimler/2018-11/24/2235564621727.jpg

Gaziosmanpaşa Belediyesi, ´Hayatı Öğretenlere En Özel Program´ kapsamında ilçede görevli 1500 öğretmen için bir gece düzenledi. Gaziosmanpaşa Belediyesi Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi´nde düzenlenen ´Öğretmenler Günü´ konserine Gaziosmanpaşa Kaymakamı Numan Hatipoğlu ve Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta´nın yanı sıra ilçedeki görevli öğretmenler ve aileleri katıldı. 

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta öğretmenler sayesinde ilçedeki eğitim derecesinin yükseldiğine vurgu yaptı. Usta, ?Öğretmenler olarak elbette sizlerle ilçemizde eğitim anlamında yapmaya çalıştığımız her türlü birlikteliğin öncelikle ihtiyacın ötesinde, bir eksikliğin tamamlanmasının daha ötesinde bu ilçenin eğitim anlamındaki seviyesinin her geçen yıl hatta her geçen dönem arttığını görmek elbette sizler adına bizleri de mutlu ediyor. Eğitim camiası olarak son yıllarda ortaya koymuş olduğunuz bu fedakarhane gayretlerinizden dolayı hepinize bir Gaziosmanpaşalı hemşeriniz olarak teşekkürlerimi sunmak istiyorum? dedi. 

/resimler/2018-11/24/2236201028470.jpg

YEŞİM SALKIM EN GÜZEL PARÇALARINI ÖĞRETMENLER İÇİN SESLENDİRDİ 
Genç neslin yetiştirilmesinde büyük rolü olan öğretmenlerin yılda bir kez kutladığı gün olan 24 Kasım Öğretmenler Günü´ne özel, pop müziğin güçlü sesi Yeşim Salkım sahne aldı. Ünlü sanatçı, hem öğretmen olan babası için hem de ilçedeki öğretmenler için en güzel eserlerini seslendirdi. Yeşim Salkım´ın seslendirdiği eserlere salonu dolduran öğretmenler hep bir ağızdan eşlik etti. Öğretmenler Günü´nü kutlayan öğretmenler gönüllerince eğlenirken, kimi de bu anları cep telefonlarıyla kaydederek ölümsüzleştirdi. 
Bir öğretmen kızı olduğunu söyleyen Yeşim Salkım, ?Benim babam öğretmen olduğu için öğretmen disipliniyle hayatını yaşamış bir kadınım. Benim için öğretmenlerin yeri ayrı. Öğretmen çocuğu olmak farklı bir duygu. Gaziosmanpaşa Belediyesi´nin düzenlediği Öğretmenler Günü konserinde şarkı söylemek bir öğretmen kızı olarak bana gurur verdi.  Çok teşekkür ediyorum? diye konuştu.

GAZİOSMANPAŞA´DA GÖREV YAPAN 1.500 ÖĞRETMEN GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ 
Öğretmenler gününün coşkulu bir şekilde kutlanmasından dolayı mutlu olduğunu dile getiren öğretmenler Yeşim Salkım konserinde doyasıya eğlendi.