Göbek Atan Kadın Kamyonun kasasından Böyle Düştü

İstanbul Trafiğinde Kamyonette Göbek Atan Kadının Ölümden Döndüğü Anlar Kamerada

 

İstanbul´da trafikte ilerleyen kamyonet kırmızı ışıkta durunca kasada duran kadın göbek atmaya başladı. Aracın yeşil ışık yandıktan sonra hareket etmesiyle yere düşen kadın yaralanırken o anlar başka bir sürücü tarafından anbean kaydedildi.

İstanbul Sultangazi Gazi kavşağında kırmızı ışıkta bekleyen kamyonetin kasasında oynayan kadın, aracın hareket etmesiyle dengesini kaybederek yola düştü. O anlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı.

KAMYONETİN KASASINDAKİ KADIN GÖBEK ATMAYA BAŞLADI

Olay, akşam saatlerinde Sultangazi Gazi kavşağı Hekimsuyu Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, akşam saatlerinde trafiğin yoğun olduğu anda kavşağa gelen araçlar kırmızı ışıkta durdu. O esnada ışıklarda bekleyen bir kamyonetin kasasındaki kadın oynamaya başladı.

ARAÇ HAREKET EDİNCE KADIN YERE DÜŞTÜ

Arkadaki sürücü ise o anlar cep telefonuyla kaydetmeye başladı. Yeşil ışık yandığında kamyonetin harekete geçmesiyle dengesini kaybeden kadın bir anda yere düştü. Yaralanan kadına vatandaşlar yardım etti.

O anlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı.Sosyal medyada da paylaşılan görüntülerde kadın göbek atıyor. Ardından kamyonetin hareket etmesiyle talihsiz kadın yere düşüyor.