Anahtar Kelimeler: 0


GOP ADAYLARI NETLEŞİYOR

USTA: AK Partide aday adaylarının çok olması ülkeye yapılacak olan hizmet kalitesini artıracaktır.

AK Parti Gaziosmanpaşa’da 2. bölgeden  Milletvekili olacak aday adaylarının isimleri netleşiyor. Yaklaşık 6 kişinin müracaat ettiği adaylar arasında eski İlçe Başkanı Hasan Tahsin USTA da bulunuyor.

İstanbul’un siyasette en etkin İlçelerinde yer alan AK Parti Gaziosmanpaşa’da Milletvekili adayları belli oluyor. AK Parti’de Milletvekili aday adaylıkları için başvuru tarihi olan 14 Mayıs günü itibariyle aldığımız bilgilere göre Milletvekili Recep KORAL, Harita Mühendisi ve eski  ilçe Başkanı Hasan Tahsin Usta, Beşiktaş Kulübü Altyapı sorumlusu Seyit ATEŞ, Eski Milletvekili adaylarından Sinan ERGÜN ve  AK Parti Eski İlçe Başkanı Yavuz SUBAŞI’nın da  Milletvekili Aday adaylığı için başvuru yaptıkları ifade ediliyor.

Milletvekilliği aday adaylığı için başvuru yapanlar arasında yer Alan harita Mühendisi ve eski İlçe Başkanı Hasan Tahsin USTA açıklamasında, “Bu zor dönemde herkesin siyasette görev almasını istiyorum. AK Partide aday adaylarının çok olması ülkeye yapılacak olan hizmet kalitesini artıracaktır. Ben Partimizde görev yapan büyüklerimizle yaptığım istişareler sonucunda aday adayı oldum. Diğer adaylarımız medeni cesaretlerini göstererek aday oldular. Bunlar gerçekten güzel duygular ben bu yarışta bütün kardeşlerime başarılar diliyorum. Kimin aday olarak gösterilmesine gelince buna partimiz karar verecek ve halk isterse bizleri seçecek ancak şu iyi bilinmelidir ki biz seçilsek de seçilmesek de ülkemize partimize her zaman hizmet etmeye hazırız” dedi.

Foto-Haber: Ramazan ALTAN/İstanbul

www.marmarahaber.net