Mesut Korkmaz Dualarla Uğurlandı

Genç yaşında kalbine yenik düşerek aramızdan ayrılan Tirebolu Kuzgun Köyü Derneği Sekreteri Mesut Korkmaz´ı dualarla uğurlandı.

Tirebolu Kuzgun Köyü Eski Muhtarı Kadir Korkmaz´ın en büyük çocuğu olan Mesut Korkmaz, Kuzgun Köyü Derneği Sekreteri ve Kadir Has Üniversitesi Güvenlik Amiriydi. Genç yaşında işinde ve çevresinde sevilen ve sayılan bir kişiliğe sahip olmayı başaran Mesut Korkmaz 33 yaşında kalbine yenik düştü.

Kalp krizi geçiren Korkmaz, mensubu olduğu Kadir Has Üniversitesi camiasını ve Kuzgun Köylüleri büyük bir üzüntüye boğarak aramızdan ayrıldı. Dün kalp krizi sonucu okulun Bulunduğu Fatih Cibali´den Özel Balat Hastanesine getirilen Mesut Korkmaz bütün müdahalelere rağmen hayata döndürülemedi. Akşam saatlerinde Adli Tıp Kurumuna kaldırılan cenaze sabah Adli Tıp´tan alınarak uzun yıllardır yaşadığı Gaziosmanpaşa Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesindeki Mimar Sinan Camiine getirildi. Kılınan öğle namazı sonrası cenaze namazı kılınarak Kuzgun Köyüne gönderilen cenaze yarın öğle saatlerinde aile kabristanlığına defnedilecek.

Cenaze namazına Kadir Has Üniversitesi mensupları, Kuzgun Köylüler ve mahalle halkından çok sayıda insan katıldı.