Öğrencilerden Umut Veren Çalışma

Küçükköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde Tübitak 4006 Bilim Fuarı Törenle Açıldı

Gaziosmanpaşa Küçükköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından TÜBİTAK´ın desteği ile bu yıl ikincisi düzenlenen TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açılışı yapıldı. 

Küçükköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde düzenlenen programa,  Kaymakam Numan Hatipoğlu , Gaziosmanpaşa  Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta , 
İlçe Milli Eğitim  Müdürü Mehmet Usta, İlçe Şube müdürleri ,  Mahalle Muhtarları , Okul Müdürleri , Stk temsilcileri , Siyasi Parti temsilcileri ,  öğrenci ve veliler katıldı.?

/resimler/2019-11/29/2326074167438.jpg

Okul Müdürü Gülfem Yelenlibağ fuarla ilgili misafirleri bilgilendirerek, TÜBİTAK´ın desteği ile TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarında toplam 13 projede özverili çalışmalar sonucunda ortaya koyulduğunu belirterek, proje çalışmalarının herbirinin ileride başarılı çalışmalara atılacak büyük imzaların ilk basamağı olabileceğini söyledi.  
Bizlerin hayal edemediği şeyleri hayal edebiliyorlar dedi.

 İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Usta konuşmasında ? Yıl boyu öğrencilerimiz tarafından proje hazırlıkları yapıldı. Projelerin tamamı öğrencilerimizin araştırmaları ve merak ettiği konularla ilgili hazırladıkları projelerdir. TÜBİTAK Bilim programı öğrencilerimizin projelerine büyük destek olmuştur. Bizler öğrencilerimizin yıl boyu büyük heyecanla hazırladıkları projeleri hep birlikte göreceğiz. Bizlerin hayal edemediği şeyleri hayal edebiliyorlar. Bu programda emeği geçen başta okul müdürümüz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum ? dedi.  
Çocuklarımızı hep birlikte gelecek yüzyıllara yetiştirmeliyiz.

?/resimler/2019-11/29/2326371511746.jpg

 Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta´da bir konuşma yaparak 

? Eğitim kurumlarına belediye olarak gerekli desteği her zaman veriyoruz ve vermeye de devam edeceğiz  Birlik ve beraberlik içerisinde nelerin yapılacağını hep birlikte görüyoruz. Çocuklarımızı hep birlikte gelecek yüzyıllara göre yetiştirmeliyiz. Onlar da kendilerinden sonra gelecek nesilleri yetiştireceklerdir. Bugünkü bilim fuarında emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Birlik ve  beraberliğimiz daim olsun inşallah ? dedi.

?/resimler/2019-11/29/2327220731356.jpg

İlçemiz Küçükköy  Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nin 13 proje ile katılacağı TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarının açılışına katilan Kaymakam Numan Hatipoğlu 
İlk olarak projeleri yakından inceledikten sonra öğrenciler ve  öğretmenler ile sohbet etti.

 Kaymakam Hatipoğlu Çocuklarımız her geçen gün başarılarına bir yenisini ekliyorlar.

Gaziosmanpaşa Kaymakamı Numan Hatipoğlu ,  Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Usta kurum amirleri ve velilerin katılımıyla Küçükköy Mesleki ve Teknik  Anadolu Lisesi´nde açılan 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı katılımcılardan tam not aldı. Öğrencilerin projelerini inceleyen,  Kaymakam Hatipoğlu  ve beraberindekiler fuarı inceleyip danışman öğretmenlerden tarafından bilgi aldı. Gaziosmanpaşa  Kaymakamı Hatipoğlu  bilim fuarında bilime sanata verilen değerin öğrencileri sosyal, akademik ve psikolojik yönden başarılı kıldığını söyledi.

 Kaymakam Numan Hatipoğlu  "Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın yapmış olduğu birbirinden değerli projeler bizlere gelecek için umut verdi. Emeği geçen tüm öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi kutluyorum" diye belirtti.
Etkinlik hatıra fotoğrafından sonra sona erdi.

?