Osmaniye´de Deprem Korkuttu

Osmaniye Kadirli´de 3.8 büyüklüğünde deprem!

 

Son dakika haberine göre Osmaniye´de korkutan bir depremmeydana geldi. Depremin 3.8 büyüklüğünde olduğu açıklandı. Meydana gelen deprem çevre illerde de hissedildi. Deprem´in Osmaniye´nin Kadirli ilçesinde meydana geldiği belirtildi. Kısa süreli paniğe neden olan depremde can ya da mal kaybı olmadığı bildirildi. İşte 8 Mayıs 2019 Çarşamba tarihli Kandilli Rasathanesi son depremler.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü´nden alınan bilgiye göre, merkez üssü Osmaniye´nin Kadirli ilçesi Karatepe Köyü olan saat 04:58´de, yerin 3 kilometre derinliğinde 3.8 büyüklüğünde deprem kaydedildi.

CAN VE MAL KAYBI YOK

Deprem sonrası can ve mal kaybı yaşanmazken, deprem kısa süreli paniğe neden oldu. Deprem, Osmaniye´nin Düziçi, Bahçe ve Adana´nın Kozan Kahramanmaraş´ın Andırın ilçesinde hissedildi.

EN SON NEREDE DEPREM OLDU! İŞTE SON DEPREMLER

Kandilli Rasathanesi son depremleri listesine eklemeye devam ediyor. Ülkemizdeki farklı yerlerde meydana gelen depremler çevre il ve ilçelerde de hissediliyor. İşte 8 Mayıs 2019 tarihli meydana gelen son depremler...