Ramazan Altan: "Her Sabah Duraklarda Çorba"

Parti Sultangazi Belediye Başkan Aday Adayı Ramazan Altan, Başkan seçildiği takdirde yapacağı çalışmaları hız kesmeden kamuoyuyla paylaşmaya devam ediyor.

 

Mahalli idareler seçimlerinde belediye başkanlığına hazırlanan Altan, bir yandan siyasi işlerini yürütürken diğer yandan da otobüs duraklarında halka yapılacak hizmet projesine açıklık getirdi.

Otobüs Duraklarında Ücretsiz Çorba İkramı Yapılacak

Ramazan Altan, başkan seçildiği takdirde Sultangazi Belediyesi tarafından her sabah saat 6:30 ila 08:30 arasında Cebeci ve Yunus Emre durakları başta olmak üzere vatandaşa sıcak çorba dağıtılacağını açıkladı. Bununla birlikte Eski Edirne Asfaltı üzerinde bulunan 5 tramvay durağında yolculuk yapan vatandaşlara da ücretsiz çorba ikramı yapılacağını belirtti.

Halkın Bilinçli ve Sağlıklı Beslenmesine Katkı Sağlanacak

Altan, sosyal sorumluluk projesi kapsamında yapılacak ücretsiz çorba ikramında asıl amacın halkın bilinçli ve sağlıklı beslenmesine katkı sağlamak olduğuna vurgu yaptı. Bu vesileyle toplumsal rahatsızlıkların da önüne geçilmiş olacağını ifade etti. Böylelikle hem soğuk havalarda vatandaşların içinin ısınmasına hem de o an aç olan vatandaşların besin ihtiyacının giderilmesine destek verilmiş olacaktır.