Ramazan ALTAN, Sahaya Farklı İniyor

Sultangazi´de aday adaylığını resmen açıklayan Ramazan Altan,farklı çalışmaları ile dikkat çekiyor.

 


Yaklaşık 25 yıldır Sultangazi ilçesinde birçok derneğin kuruluşunda yer alan başta MGV olmak üzere Sultangazi Platformu, Sultangazi Esnaf ve Sanatkarlar Derneği ile Birlikte İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Derneği´nde Genel Başkanlık yapan Ak Parti Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Ramazan Altan görevinden istifa ederek 31 Mart 2018 tarihinde yapılacak Yerel Yönetimler Seçimleri´nde AK Parti Sultangazi Belediye Başkanlığı´na aday adayı oldu.

5 YILDIR AK KADROLARLA OMUZ OMUZA

Yaklaşık 5 yıl önce Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı ve İlçe Başkan Yardımcısı olarak görev başlayan Altan, daha sonra 16 Nisan 2017 tarihinde yapılan Anayasa Değişikliği ve Hükümet Sistemi Referandum Seçimlerinde SKM Başkanlığını yürüttü. 8 ay önce yapılan olağan kongrede Sosyal Politikalar´dan sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı görevini üstlenen Altan ilçe Türkiye Yeşilay Cemiyeti Sultangazi Şube Başkanı olarak ta hizmet veriyor.

?BELEDİYECİLİKTE MODEL OLACAĞIZ´

Sivil Toplum Kuruluşlarında yaptığı başarılı projelerle göz dolduran Altan, İlçede ki bazı kamu kurumlarında gönüllü olarak ilgili STK´ları temsilen çeşitli görevlerde bulunuyor. Sultangazi Belediyesi´nin Kent Konseyi´nde Medya ve Tanıtım´dan sorumlu başkan yardımcılığına devam eden Altan İlçede yapılan bir çok sosyal ve kültürel projelerde aktif rol aldı.

?BELEDİYECİLİĞE YENİ MODEL´

Sıradan bir aday adayı olarak yola çıkmadığını ifade eden Altan, görevin kendilerine verilmesi halinde Sultangazi´nin kendi dinamikleriyle birlikte yapacakları hizmetlerle Sultangazi Belediyesi´nin Türkiye´de model alınacağını iddia etti. AK Belediyelerde görev yapan veya aday adaylarının bir birlerine rakip değil birer alternatif olduğunu kaydeden Altan, "biz daha iyi hizmet edeceğimiz inancıyla yola çıktık" diye konuştu.