Anahtar Kelimeler: Ramazan Altan’ Kınama


Ramazan Altan’dan Kınama

Sultangazi Belediyesi Kurucu Belediye Başkanı Cahit Altunay fotoğrafının gelişi güzel atılmasını kınıyoruz

Sultangazi Belediyesi 50.Yıl hizmet tesisleri balkonuna Kurucu Belediye Başkanı Cahit Altunay fotoğrafının gelişi güzel atılmasını doğru bulmayarak kınıyoruz.

Gelecek Partisi Sultangazi ilçe başkanı Ramazan Altan eski Belediye Başkanı Cahit Altunay'ın Resmine yapılan yanlışlıkları eleştirdi ve gereğinin yapılmasını talep etti.

 ALTUNAY’A SAYGISIZLIĞI KINIYORUZ’

Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Ramazan Altan, Sultangazi Belediyesi 50.Yıl Hizmet Tesisleri’nde AK Parti Sultangazi Kurucu Belediye Başkanı Cahit Altunay’a ait bir resim toblosunun gelişi güzel bir şekilde dışarıya atılmasına tepki gösterdi.

’YAPTILAN SULTANGAZİ HALKINA SAYGISIZLIK’ Altan Bu ilçe kurucu ilçe belediye başkanlığı yapmış bir insanın tablosuna yapılan saygısızlığın kabul edilemez olduğunu olduğunu kaydererek, Partilerimiz ayrı ayrı olsada bu ilçede taş üstüne koyanın başımızın üstünde yeri var diye konuştu.

ALTAN’DAN ANLAMLI MESAJ

"Partilerimiz ayrı olsa da kendi partisi tarafından yönetilen Sultangazi Belediyesi 50.Yıl hizmet tesisleri balkonuna Kurucu Belediye Başkanı Cahit Altunay fotoğrafının gelişi güzel atılmasını doğru bulmayarak kınıyoruz. Bu hareketi yapanlara partisi ve belediye yönetimi tarafından soruşturma açılmasını istiyoruz" diyerek açıklama yaptı