Sonay Mutlu Çocuk Yuvası´na Sürpriz Ziyaret

Ak Parti Sultangazi İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurcan Öztürkmen,Sonay Mutlu Çocuk Yuvası´nı Ziyaret etti

Ak Parti Sultangazi İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurcan Öztürkmen ve İlçe Başkan Yardımcıları  Nergis Karahan Koçer, Selma Akın Patır, ve Ak Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Aynur Keleş ve Aile Çocuk Komisyonu Başkanı Fatma Nahırcı, İlçede hizmet veren Sonay Mutlu Çocuk Yuvası´na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

KADIN GİRİŞİMCİLERE İHTİYAÇ VAR
Kurum İşletmecisi Sonay Mutlu´nun tarafından sıcak bir şekilde karşılanan AK Partili ekip, ana okuluyla ilgili Mutlu´dan bilgi aldılar. Çeşitli konuların istişare edildiği ziyarette İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurcan Öztürkmen, yaptığı konuşmada; İlçenin girişimci kadınlara ihtiyacı olduğunu söyledi. Mutlu´ya hayırlı olsun temennisinde bulunan Öztürkmen, bu tür mekanların sayısını artmasını diledi.

/resimler/2016-1/13/2345509146086.jpg

ANNE SICAKLIĞINDA EĞİTİM
Açtıkları anaokuluyla bilgili ve donanımlı bir nesil yetiştirmeyi arzu ettiklerini söyleyen Sonay Mutlu, Özellikle çalışan hanımların zor şartlar altında çocuklarını yetiştirmeye gayret ediyorlar.? Bizlerde burada eğitim alan yavrularımızı anne şefkati kadar sıcak bir ilgiyle geleceğe hazırlıyoruz? dedi

Ak Partili ekibe ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Mutlu, kapılarının halkın yararına olacak hizmetlerde işbirliği yapabilecekleri herkese açık olduğunu söyledi.

www.marmarahaber.net