Soylu:Gelecek Bayramlar Daha Güzel Olacak

İçişleri Bakanı Soylu, Gaziosmanpaşa AK Parti İlçe Başkanlığı´nda düzenlenen bayramlaşma programına katıldı.

 

Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığı Bayramın İkinci günü İlçe Başkanlığında bayramlaşma programı düzenledi.İçişleri Bakanı Süleyman Soylu´nun teşrif ettiği bayramlaşma programında ,İl Yönetim Kurulu Üyesi Mansur Işık,İlçe Başkanı Serkan Acar,Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta,Kadın Kolları Başkanı Zeynep Vurmaz Yiğit,Gençlik Başkanı Yavuz Yılmaz ve teşkilat mensupları hazır bulundu.

/resimler/2018-8/23/1130069238370.jpg

Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta,İlçe Başkanı Serkan Acar,İl Yönetim Kurulu Üyesi Mansur Işık yaptıkları konuşmada herkesin Kurban Bayramlarını tebrik etti.

/resimler/2018-8/23/1130560333063.jpg

GELECEK BAYRAMLAR DAHA GÜZEL OLACAK

Sözlerine Bayramı tebrik ederek başlayan Süleyman Soylu,Yerel seçimlerde Gaziosmanpaşa´dan rekor oy bekliyoruz dedi.Bayramın 1.gününü Kato Dağı´ndaki askerlerle bayramlaşarak geçiren Soylu,askerlerimizin her operasyondan zaferle döndüğünü ,uyuşturucuyu bitirmek için yapılan çalışmaları anlattı.Cizre´ye çiçek dikmeye gittik diyen Bakan Soylu,uyuşturucu operasyonunda 11700 tutuklunun bulunduğunu söyledi.

Yeni Sistemin Yeni Ekonomik modelin ülkemiz için güzel sonuçlar getireceğini vurgulayan Soylu ,Gelecek Bayramlar daha güzel olacak dedi.Soylu Şunları söyledi:

"Terör meselesinde terör örgütünü affetmeyeceğiz. Bilesiniz ki daha yeni başladık. Sınırların ötesinde de onları affetmeyeceğiz. Bu kararlılığımız nettir. Her gün kabiliyetlerimiz artmaktadır. Çünkü size, bu memlekete, okullarımıza gitmek isteyen çocuklarımıza, tarlalarından ahırlarından damlarından verim almak isteyen insanımıza, yaylaları kullanmak isteyen insanlarımıza çok bedel ödettiler."

/resimler/2018-8/23/1131345333775.jpg

CİZRE´YE ÇİÇEK DİKTİK

Şırnak-Cizre arasındaki yolun, terör nedeniyle yıllardan beri yapılamadığını aktaran Soylu, "En son bir yüzbaşımızı, Cizreli bir korucumuzu şehit verdik orada, vazgeçtik mi? Vazgeçmedik. Yolu açtık mı? Açtık. Terör örgütünü, burayı kalkındırarak, geliştirerek daha mamur hale getirerek mağlup ediyoruz, mağlup etmeye devam edeceğiz.Cizre-Şırnak karayolu muhteşem ,çok yakında bitecek.Devlet ve Millet dayanışması ile terörü silip süpürüyoruz,Milletimize hizmet ediyoruz.

"Biz sizin emrinize amadeyiz." diyen Soylu, "Bunu her yerde söylüyoruz, söylemeye de devam edeceğiz. Ancak şunu da bana soruyorlar; bu kadar gelip gidiyorsun, bu kadar iş yapılıyor diye soruyorlar ama bazen sonucu da soruyorlar. Biz yine geleceğiz, elimizden gelen hizmeti yapacağız. Sizden daha fazla gayret, destek ve katkı bekliyoruz." şeklinde konuştu.

Bakan Soylu ve Başkanlar ,bayramlaşmanın ardından ,Merkez camiinde öğlen namazını kıldı ve civardaki esnaflarla bayramlaştı.