Soylu: Horon Trabzondan başladı

AK Parti Trabzon adayı Süleyman Soylu start verdi

AK Parti Trabzon 1. sıra milletvekili adayı Süleyman Soylu `seçim startı`nı memleketi Trabzon`dan verdi. Soylu yarın 14.00`te Trabzon`da Trabzonlularla bir araya gelecek.

AK Parti Trabzon aday listesinde 1. sırada yer alan Süleyman Soylu, hemşerilerine Twitter`dan müjdeyi verdi, Soylu yarın 14.00`te Trabozunlularla bir araya gelerek seçime ilişkin açıklamalar yapacak.

SLOGAN: YENİ TÜRKİYE

Trabzon milletvekili adayı ve AK Parti Genel Başkan yardımcısı Süleyman Soylu, 12 Nisan Pazar günü yani yarın memleketi Trabzon`da "Yeni Türkiye" sloganıyla hemşerileriyle buluşacak.

 

SOYLU START VERDİ: HORON BAŞLIYOR!

Soylu, saat 14.00`da, 19 Mayıs Kapalı Spor Salonu`nda yapılacak etkinliği, kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımda `Horon başlıyor` diyerek duyurdu.

İşte Soylu`nun o tweeti:

ekran-resmi-2015-04-11-14.48.31.png

SOYLU TRABZON`DA ÇALIŞMALARA HIZ VERDİ

AK Parti Genel Başkan yardımcısı Süleyman Soylu, Trabzon`da seçim stratejileri kapsamında izleyecekleri yola ilişkin etüd çalışmalarına başladı, Soylu, kişisel Twitter hesabından Trabzon`a dair yaptığı ön hazırlıkları `İl Başkanımız, SKM Başkanımız ve milletvekili adaylarımızla Trabzon`umuzu konuşuyoruz...` diye duyurdu.

ekran-resmi-2015-04-11-14.48.47.png

 

SOYLU`DAN FLAŞ `HAKKARİ`DEN ADAY OLMAK İSTERDİM` ÇIKIŞI

9 Nisan Perşembe günü, Habertürk TV`de Veyis Ateş`in sorularını yanıtlayan Soylu, Ateş`in HDP`den çekiniyor musunuz? sorusuna önce gülmüş, ardından "Trabzon`dan Mebus adayı olmasaydım Hakkari`den olmak isterdim. Bu adamlarla karşılaşmak istiyorum sahada. Allah şahit. Bana sorsalardı Hakkari`den olmak isterdim." demişti.

SOYLU NE DEMEK İSTEDİ?

Veyis Ateş`in "Bu adamlardan kastınız nedir?" sorusuna, Soylu, "HDP`nin iki yüzlülüğüyle sahada karşılaşmak isterdim. Çünkü şunu yapıyorlar. Batı`ya şirin bir yüz. Doğu`ya tehdit, baskı ve şantaj. Bunlarla sahada cedelleşmek ve demokrasiyi orada egemen ve hakim kılmaya çalışmak Türkiye`de siyaset yapan adamın en temel misyonlarından bir tanesidir. Orada bir demokrasi istismarı ile karşı karşıyayız." diyerek ironik bir cevap vermişti.