Yardım Tırları Dualarla Gönderildi

Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığı ve Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından ortaklaşa hazırlanan yardım tırı dualarla gönderildi.

 

GAZİOSMANPAŞA´NIN YARDIMLARI SÜRÜYOR

Suriye´de ki kamplarda VE Bayırbucak´ta tüm zorluğa rağmen hayatta kalmaya çalışan vatandaşlara Gaziosmanpaşa Ak Parti İlçe Başkanlığı ,Gaziosmanpaşa Belediyesi ve Gaziosmanpaşalılar sessiz kalmadı.

Gaziosmanpaşa Ak Parti Gençlik Kolları Başkanlığının organize ettiği programa ,Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Şahin Pirdal ve Yönetimi ,Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ve Belediye Başkan Yardımcıları ,Kadın Kolları Yönetimi ,İ.H.H yetkilisi ve Gaziosmanpaşalılar katıldı.

Programda kısa bir konuşma yapan İlçe Başkanı Şahin Pirdal , Belediye Başkanı ve Gençlik Kolları Başkanı Eray Karadeniz yaptıkları kısa konuşmada ,zor kış şartlarını atlatmaları için atkı -bere örerek başlattıkları yardım kampanyasının ,battaniye ,un ve bakliyat olarak devam ettiğini ve bu yardımların tek bir yardıma muhtaç insan kalmayıncaya kadar devam edeceğini söyledi.Ayrıca bu 2 Tır dolusu yardımın hazırlanmasında emeği geçen herkese de teşekkür ettiler.

2 TIR DUALARLA UĞURLANDI

Konuşmalardan sonra yapılan duayla 2 tır dolusu yardım ,muhtaç sahiplerine gönderildi.

www.marmarahaber.net

/resimler/2016-4/2/2256518735121.jpg

/resimler/2016-4/2/2256312953448.jpg