Zeytinburnu´na Güçlü Aday

Haziran seçimlerinde 2.bölgeden Milletvekili adayı olan Perihan Toğay,Zeytinburnu´na talip oldu

 

Toğay´dan Zeytinburnu Belediye Başkanlığı´na Güçlü Adım
 
Yaşamının büyük bir bölümünü STK ve AK Parti´de teşkilat çalışmalarına adayan Perihan Toğay, AK Parti Zeytinburnu Belediye Başkanlığı´na aday adayı oldu. Zeytinburnu´nda yaptığı sosyal ve kültürel çalışmalarla dikkatleri üzerine çeken Toğay´ın belediye başkanlığa aday dayı olması ilçede sevinçle karşılandı. Özellik siyasi ve sosyal çevresi tarafından aday adayı ol baskısı yapılan Toğay´ın aday adaylığı için ilçe başkanlığına başvurması ilçede sevinçle karşılandı.
 
HALKIN HERKESİMİNDEN TAM DESTEK
AK Parti Zeytinburnu İlçe Başkanlığı´nın her kademesinde başarılı bir şekilde görev yapan Toğay´ın özverili gayretleri onu 24 Haziran 2018 Seçimlerinde AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adaylığına kadar taşıdı. Az bir oy farkıyla Milletvekili seçilemeyen Perihan Toğay, kaldığı yerden yeniden teşkilat çalışmalarına döndü.
 
DAHA GÜZEL BİR ZEYTİNBURNU İÇİN ÇALIŞIYOR
Zeytinburnu ilçesini geliştirmek için halkın her kesimiyle bir araya gelen ve baştan eğitim, sosyal ve kültürel etkinlikler düzenleyerek halkın büyük takdirini kazanan Toğay´a her kesimden büyük destek geliyor. Birçok sivil toplum kuruluşundan da aktif görev yapan Belediye Başkan Aday Adayı Toğay´ın belediye başkan adaylığına partisi tarafından getirileceğine kesin gözüyle bakılıyor.